Labas, aš esu Simas Balčiūnas.

Esu tekstų rašytojas ir videografas, tikintis, kad mums reikia mažiau triukšmo ir daugiau kokybiškos komunikacijos.

Susisiekime patogiausiu būdu.

simas@pasakojuistorijas.lt
LinkedIn

Šiek tiek daugiau apie mane

Nuo pat vaikystės man buvo labai įdomu kodėl žmonės daro dalykus. Todėl augdamas tapau stebėtojas, klausytojas ir mąstytojas.

Dešimtmetį praleidau mokydamasis tradicinius menus Lietuvoje. Vėliau studijavau video žaidimų grafiką ir dizainą Malaizijoj ir Anglijoje. Palaipsniui susidomėjau psichologija, komunikacija ir istorijomis. Iš aplinkinio pasaulio gavau daug įdomių idėjų, knygų, platformų ir įrankių leidžiančių kurti ir eksperimentuoti. Dirbau daug skirtingų darbų, atlikau nemažai komercinių ir asmeninių projektų.

Po daugelio metų įvairių veiklų apsistojau veikti tai kas man patinka, pagal tokias taisykles, kurios yra priimtinos.
Todėl šiandien esu laisvai samdomas rašytojas ir videografas.

Kiti mano gyvenimo interesai:

• Istoriniai Europos kovos menai. Pasaulyje žinomas judėjimas pavadinimu HEMA (Historical European Martial Arts). Kaune pradėjome pirmąją Renesanso Kalavijo Mokyklą, kurioje praktikuojame istorinį fechtavimą geležtiniais ginklais pagal 14-18 a. Europinių kovos menų tradicijas.

Kiekvieną dieną stengiuosi būti žmogus, kuris mokosi, ieško jungčių tarp dalykų ir nenustoja stebėtis pasauliu. Aš daug daugiau laiko praleidžiu klausydamas ir stebėdamas, nei kalbėdamas. Tam, kad galėtum pasakoti įdomias istorijas, pirma turi išmokti jas išgirsti.

.