Labas, aš esu Simas Balčiūnas.

Laisvai samdomas tekstų rašytojas yra mano pasirinkta profesija.
Aš tikiu, kad viešojoje erdvėje mums reikia mažiau triukšmo ir daugiau kokybiškos komunikacijos. Todėl rašau kokybiškus tekstus, pagal geriausius savo turimus sugebėjimus.

Susisiekime patogiausiu būdu.

simas@pasakojuistorijas.lt
LinkedIn

Šiek tiek daugiau apie mane

Nuo ankstyvos vaikystės man buvo labai įdomu tai kodėl žmonės daro dalykus. Buvau stebėtojas, klausytojas ir mąstytojas.

Dešimtmetį praleidau mokydamasis ir studijuodamas tradicinius menus, vėliau video žaidimų grafiką ir dizainą. Palaipsniui susidomėjimas psichologija, mitologija ir komunikacija tapo aktyviais ir neblėstančiais interesais. O besikeičiantis pasaulis pasiūlė dar daugiau įdomių idėjų, knygų, platformų ir įrankių leidžiančių eksperimentuoti.
Turėjau daug darbų, komercinių ir asmeninių projektų. Geriausiai atsimenu tuos, kuriems pasitelkiau kūrybą, panaudodamas kompiuterinę grafiką, audio, video ir tekstus.

Po daugelio metų įvairių veiklų apsistojau veikti tai kas man tikrai patinka, pagal tokias taisykles, kurios yra priimtinos.
Esu laisvai samdomas savo srities specialistas – freelanceris.
Tai ką žinau, moku ir kas man yra įdomiausia yra komunikacija.

Kiti dideli mano gyvenimo interesai:
• Kaip gyventi ilgai, prasmingai ir stipriai. Tam sukūriau projektą Raumeningas Protas, kuriame gilinuosi į temas kaip ilgaamžiškumas, puiki kasdienė savijauta, sveikata ir aukštas veiklumas.
• Istoriniai Europos kovos menai. Pasaulyje žinomas judėjimas pavadinimu HEMA (Historical European Martial Arts). Kaune pradėjome pirmąją Renesanso Kalavijo Mokyklą, kurioje praktikuojame istorinį fechtavimą kalavijais pagal 14-16 a. vokiškąją kovos meno tradiciją.

Kiekvieną dieną stengiuosi būti žmogus, kuris mokosi, ieško jungčių tarp dalykų ir nenustoja stebėtis pasauliu. Aš daug daugiau laiko praleidžiu klausydamas ir stebėdamas, nei komunikuodamas. Tam, kad galėtum pasakoti įdomias istorijas, pirma turi išmokti jas išgirsti.

.